Hakkımızda

Gelecek İçin
Geliştiriyoruz

1960 yılında kurulan firmamız;

Faaliyet konusuna makine modelciliği ile başlamış , 1978 yılına kadar bir çok değişik makine imalatı yapan firmamız bu tarihten sonra faaliyetlerine  gıda ambalaj  paketleme makineleri imalatı ile devam etmektedir

Kutu Kurma Makineleri
Ahşap Makineleri

60 Yıllık Tecrübe

DMS

DMS ile çalışmaya hazır mısınız?

DMS , oluklu ve Solid board  karton ambalajı katlama ve yapıştırması için kullanılan kutu kurma/katlama makineleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kutu kurma/katlama makinelerimiz Meyve , Sebze , Unlu mamüller , Et , Tavuk , Deniz Ürünleri , Porselen ve İçecekler gibi çeşitli endüstrilerde kullanılabilmektedir.DMS firması , oluklu ve Solid board  karton ambalaj katlama ve yapıştırmalı kutu kurma/katlama makineleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kutu kurma/katlama makinelerimiz Meyve , Sebze , Unlu mamüller , Et , Tavuk , Deniz Ürünleri , Porselen ve Sanayi ambalajlamalar gibi çeşitli endüstrilerde kullanılabilmektedir. 

 

Kalite Kontrol

Güvenlik ve kalite standartlarında üretim için tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz

Danışmanlık

DMS firması, 50 yılı aşkın uzmanlığı ile karton paketleme ihtiyaçlarınıza uzman çözümler üretir.

Teknik Servis

DMS firması, sattığı tüm paketleme makinelerine , 24/7 servis ve onarım hizmeti vermektedir.

DMS Osman Çubuk

İŞİNİZİ
DMS İLE BÜYÜTÜN!

Teknolojiye verdiği önem ve hassasiyeti halen sürdürmekte olan firmamız modern CNC tezgahlarında ürettiği makine ve yedek parçalar ile bir çok yerli ve yabancı firmaya hizmet vermektedir . 

X